ما را دنبال کنید.
دنبال چیزی میگردید ؟
La Défense, Paris
+06 48 48 87 40

درباره ما

درباره ما

شرکت وایرایران در سال 1360 با هدف دستیابی به دانش فنی طراحی و تولید انواع وایرشمع خودرو برای اولین بار در ایران تاسیس گردید.

سپس طی یک برنامه پژوهشی پنج ساله موفق گردید در سال 1365 برای نخستین بار در ایران اقدام به تولید کابلهای وایرشمع  نماید. با تولید این محصول جدید کشور ایران ، در گروه هشت کشوری قرار گرفت که در آن تاریخ انحصار فن­آوری طراحی و تولید این گونه کابل را در اختیار داشتند.

آغاز سال 1375 با دست آوردی جدید در شرکت وایرایران همراه بود. در این سال با راه اندازی خط تولید و سیستم پخت و فرآوری لاستیک برای اولین بار در ایران به بازار عرضه شد.

در ادامه این روند شرکت وایرایران به منظور ارتقاء کیفی محصولات خود با کسب فن­آوری سیستمهای پخت پیوسته و راه اندازی آن در سال 1378، کابل با عایق سیلیکونی را روانه بازار نمود.

با پیشنهاد تدوین استاندارد ملی اجباری برای کابلهای احتراق مقاومتی براساس استاندارد بین المللی

ISO 3808سازمان استاندارد ملی ایران با تشکیل کمیته ای برای تدوین این استاندارد موافقت نموده و نهایتا آیین نامه استاندارد مذکور صادر گردید.

پیرو استاندارد مذکور، ساخت تجهیزات آزمایشگاهی مبتنی بر الزامات استاندارد تازه انتشار یافته به ثمر رسید و در بهمن ماه 1382، اولین آزمایشگاه تخصصی وایرشمع خودرو در کشور در شرکت وایرایران به بهره برداری رسید و با کسب گواهینامه تائید صلاحیت آزمایشگاه به عنوان تنها آزمایشگاه همکار موسسه استاندارد در این حوزه تخصصی فعالیت خود را در خدمت رسانی به موسسات استاندارد و کنترل کیفی در اقصی نقاط کشور آغاز نمود.

ارتقاء کیفی وایرشمع خودرو با تولید کابل های نسوز سیلیکونی برای نخستین بار در شرکت وایر ایران انجام شد

شركت وایر ایران در سال 1390 با هدف توسعه و فن آوري صنعت سيليكون و دسترسي پايدار مشتريان به محصولات كيفي و مطمئن و با بهره گيري از توليد باکیفیت يكپارچه سازي مراحل تامين مواد اوليه و فرمولاسيون و مهندسي توليد و تطابق نيازهاي متفاوت مشتريان با گروه هاي مختلف سيليكوني فعاليت تولید سیلیکون  خود را اغاز كرد . دانش فني و توان مديريتي علمي و كارآمد سبب شده تا اين شركت پله هاي ترقي و پيشرفت را به سرعت طي نمايد و هم اكنون با در اختيار داشتن سهمي قابل توجه از بازار محصولات سيليكوني و همچنين توسعه زير ساخت هاي اين صنعت و ارائه محصولات “كيفي ” خوشنامي و اعتماد را با خود همراه سازد.

اطمینان داشته باشید وایرایران بهترین تلاش را خواهد نمود که به طور پیوسته قابلیت ها و کارایی تولیدش را به بیشترین حد وسعت افزایش دهد.

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *